Hakkımızda

Kırımızı Otobüs Anaokulları

25 yıldır Eğitim sektörünün göz bebeği olan Bemar Kariyer Okulları ve British Town Yabancı Dil Okulları markalarımızın, sahip oldukları tecrübeyi okul öncesi eğitimine aktarması ile ortaya çıkmıştır.

Ana vizyonumuz özgüvenli, merak duyan, kendini rahatça ifade edebilen, çevresine ve kendisine karşı duyarlı, soru soran - sorgulayan bireyler yetiştirmektir ve bunu yaparken güvenliği en üst düzeyde tutmaktır.

Kırmızı Otobüs Anaokullarında İngilizce

25 yıldır yabancı dil konusundaki tecrübelerimizden yola çıkarak "Ne kadar erken o kadar iyi" prensibini benimsiyoruz. Burada temel amacımız çocuklara İngilizceyi sevdirerek sağlam bir İngilizce temeli oluşturmaktır. Bu nedenle Kırmızı Otobüs Anaokulları'nda çift öğretmen uygulaması esastır. Okul öncesi öğretmeni ve İngilizce öğretmeni tüm gün bir arada çocuklarımıza hizmet vermektedirler. Günde 8-10 saatini İngilizce ile geçiren çocuklarda kelime haznesi ve kulak dolgunluğu oluşurken, telaffuz konusunda ilerisi için daha başarılı sonuçlar elde edilir. Anaokulumuzda Avrupa Birliği normlarına uygun esas alınır ve bu durum Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenir.

Çift Dilli Eğitim

Yeni dünya'da tek anadil artık yeterli kalmıyor. Çocuğunuza küçük yaştan 2. bir dil öğretmek...

Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesinde çocuklarımızın görsel becerilerini ortaya koymak için çeşitli aktiviteler düzenlenir...

Avrupa Dil Portfolyosu

Avrupa Dil Portfolyosu sayesinde çocuğunuz aldığı sertifika, bütün avrupa ülkelerinde geçerli olacaktır.

Mutfak Atölyesi

Mutfak atölyesi, çocukların sağlıklı beslenme ile ilgili konularda daha bilinçli olmasını sağlamak...

Eğitimlerimiz

0

Yıllık Tecrübe

0

Şube

0

Başarılı Öğrenci

0

Mutlu Aile