Etkinliklerimiz

Oyun Odası

Kendi branşında uzman eğiticiler ile bir araya gelen çocuklar ve araç gereçlerle dizayn edilmiş oyun odasında sosyalleşecek, beden, zihin, yardımlaşma, iyi alışkanlık edinme ve sorumluluk becerilerini geliştireceklerdir.

Sanat Atölyesi

Çocuğa verilen sanat ve müzik eğitiminin hedefi; çocuğun sosyal, duygusal, bedensel ve zihinsel becerilerini geliştirmek, yaratıcılığını arttırmak, özgün düşünceyi ve estetik anlayışını geliştirerek, haz almasını ve duygusal açıdan rahatlamasını sağlamayı hedefliyoruz.

Doğa ve Bahçe Etkinliği

Kırmızı Otübüs Anaokulu Doğa ve Bahçe Etkinliği çocuklarımızın erken yaşta doğayı koruması gerektiğini ve küresel ısınmaya karşı farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bahçe işleri ile uğraşarak hem negatif enerjiyi atmaları hem de bitkilerin oluşumu hakkında daha fazla bilgiye sahip olurlar.

Mutfak Atölyesi

Mutfak atölyesi, kırmızı otobüs anaokulu'nun düzenlediği, çocukların sağlıklı beslenme ile ilgili konularda daha bilinçli olmasını sağlamak amacıyla haftada 1 kez farklı konularda düzenlenir.

Drama Etkinliği

Kırmızı Otobüs Anaokulu olarak çocuklarınızın yeteneklerine önem vermekteyiz. Drama etkinliği de çocuklardaki tiyatro, sinema gibi alanlarda rol yapma yeteneğini keşfetmeyi amaçlar.

Jimnastik / Dans Etkinliği

Jimnastik / Dans etkinliğimiz çocuklarınızın esneklik kazanmasını eğlenceli hale getirir.